1 osoba = 1 objednávka. Pro více osob vytvořte samostatné objednávky.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 3581 hodnocení
5
3464x
4
49x
3
12x
2
6x
1
50x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

LK Avatar autora Lucie Kasykova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.9.2024
M Avatar autora Martina A. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.9.2024
Doporučuji.
BP Avatar autora Barbora Paurová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.9.2024
Velmi spokojená, vše proběhlo v pořádku a výsledky po odběru ten stejný den na e-mailu.
JC Avatar autora Jakub Cvach Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.9.2024
Příjemný a profesionální personál. Já byl na pobočce v Táboře a doporučuji. To, že jsme se tam sešli a tři lidé byli přede mnou firma neovlivní a já byl do 15 minut "odbaven".
AK Avatar autora Andrea Králová Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček. | 19.9.2024
e-shop přehledný, vše funguje, výsledky ten stejný den. Nepříjemná je fronta na odběrech, nepřehlednost - jediná recepční, jediná sestra, mačkáte se v pidi čekárně a musíte si oldschoolově pamatovat posledního.
MS Avatar autora Marika za tým SYNLAB (Administrátor) 19.9.2024
Děkujeme za vaši zpětnou vazbu a jsme rádi, že jste byli spokojeni s přehledností e-shopu a rychlostí výsledků. Co se týče situace na odběrovém pracovišti, mrzí nás, že jste se setkala s nepříjemnostmi, jako je přeplněná čekárna a organizace fronty. Na zlepšení čekacích prostor a odbavování pacientů neustále pracujeme, abychom zvýšili komfort při odběrech. Vaše připomínky si bereme k srdci a děkujeme, že jste je sdíleli – pomáhá nám to zlepšovat naše služby.💙
Avatar autora Mirka Šípková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.9.2024
IB Avatar autora Ilona Bernášková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.9.2024
LS Avatar autora Liubou Siyanko Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.9.2024
MK Avatar autora Martina Kocourková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.9.2024
PS Avatar autora Petr Skořepa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.9.2024
JD Avatar autora Josef Diblík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.9.2024
PV Avatar autora Petra Vopatová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.9.2024
Milá sestra, která skvěle dokázala odvézt mou pozornost jinam!
OP Avatar autora Otakar Pospíšil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.9.2024
Spokojen, doporučuji.
VP Avatar autora Veronika Paťhová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.9.2024
Spokojenost
RR Avatar autora Radim Rosicky Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.9.2024
Spokojenost.
NH Avatar autora Nataša Hermanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.9.2024
OT Avatar autora Ondrej Tupy Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.9.2024
IF Avatar autora Ivana Formanova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.9.2024
Velka spokojenost. Dekuji
SK Avatar autora Soňa Klimešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.9.2024
Spokojenost,vše proběhlo v pořádku. Určitě bych využila služby i příště pokud by byla potřeba.
MM Avatar autora Marie Lavička Mičková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.9.2024
Spokojena

Ovládací prvky výpisu

3581 položek celkem