1 osoba = 1 objednávka. Pro více osob vytvořte samostatné objednávky.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 3578 hodnocení
5
3461x
4
49x
3
12x
2
6x
1
50x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

JJ Avatar autora Jana Jurková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.3.2025
Velká spokojenost, příjemný šikovný personál, bez čekání, vracím se opakovaně na pracoviště Brno, Makovského nám.
TB Avatar autora Tomáš Borovec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.3.2025
JJ Avatar autora Jiří Jochman Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.3.2025
VP Avatar autora Věra Poláková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.3.2025
VL Avatar autora Veronika Lerchová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.3.2025
LS Avatar autora Ludmila Schubertová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.3.2025
VF Avatar autora Vladimíra Frimlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.3.2025
Pracoviste Delnicka,Brno, bez cekani a vysledky do druheho dne.
KP Avatar autora Kryštof Preisler Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.3.2025
Skvělá služba a velmi příjemný přístup personálu na pracovišti Brno, Zahradníkova. Chválím a vřele doporučuji! :)
IJ Avatar autora Ivana Jevická Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.3.2025
Naprostá spokojenost, bez čekání, příjemný personál, výsledky ještě téhož dne. Vřele doporučuji
DP Avatar autora Dana Pípová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.3.2025
Jako vždy super
SS Avatar autora Sára Stýblová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.3.2025
IP Avatar autora Ivan Polák Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 21.3.2025
DM Avatar autora Daniela Milska Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.3.2025
YH Avatar autora Yvetta Hrotková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.3.2025
J Avatar autora JirkaH Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.3.2025
R Avatar autora Radka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.3.2025
ML Avatar autora Marcela Ledvinová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.3.2025
Všechno perfektní děkuji a doporučuji
VN Avatar autora Vit Nášel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.3.2025
Š Avatar autora Šárka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.3.2025
Vše proběhlo v pořádku, bez čekání a výsledky do pár hodin.
MH Avatar autora Miluše Hájková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.3.2025
Naprostá spokojenost

Ovládací prvky výpisu

3578 položek celkem