1 osoba = 1 objednávka. Pro více osob vytvořte samostatné objednávky.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 3581 hodnocení
5
3464x
4
49x
3
12x
2
6x
1
50x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

KT Avatar autora Kateřina Tichá Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. | 11.7.2024
Špatny odber,tlusta jehla a bolest ruky
MS Avatar autora Marika za tým SYNLAB (Administrátor) 12.7.2024
Dobrý den, velmi se omlouváme za komplikace. Vaši informaci předáváme vedoucí daného pracoviště k prověření.
LK Avatar autora Loukotová Kateřina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.7.2024
VH Avatar autora Veronika Hurtová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.7.2024
Ráda bych poděkovala sestře v Prostějově na Vodní, odběr krve u 4-leté dcery proběhl s úsměvem na tváři a naopak z toho měla hezký zážitek o kterém říkala celé rodině!
VS Avatar autora Vojtěch Semecký Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.7.2024
Avatar autora Irena Čechová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.7.2024
S Avatar autora Silva Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.7.2024
L Avatar autora Lukáš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.7.2024
Odběrové místo P-6 Vítězné náměstí - vše naprosto v pořádku, velmi příjemný personál. Výsledky dorazily ještě týž den, 10/10.
MH Avatar autora Martina Hamerníková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.7.2024
OS Avatar autora Olga Schwábová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.7.2024
PC Avatar autora Petra Chlupatá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.7.2024
JM Avatar autora Jan Müldner Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.7.2024
RH Avatar autora Reham Haimour Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.7.2024
MB Avatar autora Miroslav Bulíček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2024
CL Avatar autora Ctibor Lovecký Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2024
IS Avatar autora Irena Soucek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.7.2024
MH Avatar autora Marek Hlávka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.7.2024
MK Avatar autora Markéta Kašparová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.7.2024
Uzasny personal, vysledky v ten den odpoledne, krasne vyznacene hodnoty i pro laika.
MV Avatar autora Martina Veselá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.7.2024
EB Avatar autora Eva Boruvkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.7.2024
VH Avatar autora Veronika Hirschfeldová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.7.2024

Ovládací prvky výpisu

3581 položek celkem